U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

da ja malo pohvatam stvari

+2
Aredhel
fishcrap
6 posters

Go down  Poruka [Stranica 1/1]

1da ja malo pohvatam stvari Empty da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 3:20 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

a i da ne trpam bezveze u temu za upoznavanje sve Very Happy znači u principu vi se svi znate i svi smo iz ri ili Very Happy?

2da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 3:31 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Neki od nas se znaju uživo, neki samo preko neta. Svi smo iz Ri, osim Caperucita Roja, ona je iz ZG, i averagejoe, on je Amerikanac Smile

Mi volimo mnogo razmišljati i razgovarati o tome. Čini mi se da si ti u to sasvim dobro uklapaš Smile

3da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 3:36 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

a meni pašu ovako malo "zatvoreniji" tipovi foruma,di su ljudi malo prirodniji(i manje ih je),bliži ajmo reć i di nema trolova(ful popularna riječ u zadnje vrijeme Very Happy) Very Happy kako živim životom hermita praktički takve stvari mi dobro dođu za malo misli iznjeti i pobrati koju kritiku za unaprijediti te misli Very Happy

4da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 3:52 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

fishcrap (citat):a meni pašu ovako malo "zatvoreniji" tipovi foruma,di su ljudi malo prirodniji(i manje ih je),bliži ajmo reć i di nema trolova(ful popularna riječ u zadnje vrijeme Very Happy) Very Happy kako živim životom hermita praktički takve stvari mi dobro dođu za malo misli iznjeti i pobrati koju kritiku za unaprijediti te misli Very Happy

Baš tako i ja razmišljam, otud i ideja za ovaj naš forum. Fish, ti si jedno pametno biće, baš mi je drago da si nam se pridružio. cheers cheers cheers

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

5da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 8:38 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

haha Very Happy hvala hvala Very Happy
al jedini problem kod takvih foruma što se lako navuć Very Happy

6da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Mon Feb 01, 2010 8:45 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

fishcrap (citat):haha Very Happy hvala hvala Very Happy
al jedini problem kod takvih foruma što se lako navuć Very Happy


Pa to se i traži Wink

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

7da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Tue Feb 02, 2010 12:06 am

Jaunting Head

Jaunting Head
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Definitivno se prelako navuć hehe.

Ideja oko ovog foruma je da se zovu zakon ljudi koji vole diskutirat, a da je zabranjen ulaz potencijalnim trollovima. Malo elitistički, ali s dobrim razlogom Very Happy

Time htio napisati da zovite slobodno osobe koje znate da su takve Very Happy Tim kriterijem ne bi nas trebalo biti previše, a tko ovdje ne bi htio upoznati još takvih osoba? Very Happy Tako razmislite i zovite slobodno jos ljudi, nije bitno dali ste na ovom forumu 2 dana ili 2 sekunde

http://www.last.fm/user/EinarOv567

8da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Tue Feb 02, 2010 12:17 am

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Tako je. Ovdje su dobrodošli svi ljudi koji žele diskutirati o raznim, a posebno dubljim temama na višoj razini. To ne znači da nedostaje zafrkancije ili opuštene atmosfere, ali se od članova ipak očekuje određeno znanje i bogatiji rječnik.
Nikakvo vrijeđanje ili indirektno poticanje svađe neće se tolerirati, niti će se članove rangirati/favorizirati po broju postova, odnosno 'forumskom stažu'. Živjela jednakost.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

9da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 2:40 am

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

jesu li svi na faksu,i ako jesu na kojem Very Happy? to me isto zanima Very Happy za vas starije nisam siguran.. vi napišite na kojem ste bili Very Happy možda još i jeste Very Happy

edit: inače dobri smo.. skoro 450 postova.. 12 članova Very Happy

10da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 2:48 am

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

ja nisam, ja radim, a vecina studira...

11da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 1:51 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Ja sam Filozofski u Rijeci, filozofija i povijest, druga apsolventska godina (stari sustav, ne-ono-smeće-bolonja). Uz to radim u CineStaru preko studentskog, pa kad me nema navečer, uglavnom tamo mlatim neke parice metući dvorane i izbacujujući ljude iz kina Smile

12da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 6:28 pm

Sartrum

Sartrum
Junior/ka
Junior/ka

-



Sartrum: komentar modifikovan dana: Mon Mar 12, 2012 6:12 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

13da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:08 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

@magnificent one: mislim da si ti napisao da te zanima okultno.. Very Happy proučavaš nešto baš ili ti je zanimljivo ovako kao pojam Very Happy?

@sky:znaš li možda filipa dumančića Very Happy on je išao samnom i rustyjem u razred u srednoj Very Happy? na tebe bi čak mogao i naić ovih dana Very Happy

@dodo: na feru meni osobno sranje Very Happy razočarao sam se u taj faks.. umjesto da se skuplja znanje skupljam kosu u šaku i čireve na želucu.. sad odmaram od njega hvala bogu Very Happy ti si znači s mihom na faksu?kako ti ide to Very Happy?

14da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:16 pm

Sartrum

Sartrum
Junior/ka
Junior/ka

-



Sartrum: komentar modifikovan dana: Mon Mar 12, 2012 6:12 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

15da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:19 pm

Sartrum

Sartrum
Junior/ka
Junior/ka

-



Sartrum: komentar modifikovan dana: Mon Mar 12, 2012 6:16 pm; prepravljeno ukupno 1 puta

16da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:38 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

a nema veze Very Happy ovo je općenita tema Very Happy

17da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:40 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Otvorila sam vam forum za razgovore o studij(ima), nadam se da ste sad zadovoljni. Smile

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

18da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:44 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Znam, Filipa Dumančića, znam!! Šljaka sa mnom, jedan dragi dragi veliki dečko Very Happy

Šta dolaziš u kino gledat nešto ovih dana? Ja inače ne šljakam do iduće srijede jer moram učit....

19da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Wed Feb 03, 2010 7:58 pm

fishcrap

fishcrap
Zeleni pojas
Zeleni pojas

haha Very Happy je,to je taj sigurno Very Happy e on mi fali iz srednje.. zanimljivo biće Very Happy
a imao sam u planu ić pa sad moram vidjeti što će biti od toga Very Happy što vam cinestar tako pusti da ne radite kada su ispiti?mogao bi ja u zg pogledati dal ima što onda.. nebi škodila koja kuna više Very Happy

20da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Thu Feb 04, 2010 12:05 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Pa kad radiš preko studentskog, onda upisuješ na jednu listu svoje ime i kojim danom, od kada do kada, si naredni tjedan slobodan. Tako da one dane i sate gdje nema tvoga imena - ne radiš Very Happy

Ja se nisam upisivala na listu cijeli naredni tjedan do srijede, jer mi je u utorak ispit. Zato je za studente taj posao zakon. Jedino što od onih dana koje si se stavio kao raspoloživ, uglavnom ne radiš sve te dane i sve te sate, nego unutar onog što tebi paše - radiš kako njima paše. Ništa nije idealno, ali ovo mi se čini kao nešto najbliže studentskom poslovnom idealu bounce

Količina para je ovisna o količini tvoga rada, jer si plaćen po satu. Zato je meni taj Cinestar, bez obzira što je kapitalistička oaza, super i uglavnom nemam nekih ozbiljnijih pritužbi (one fore "kako mi ova šefica diže živac kad serenda nešto" su na svakom poslu prisutne, tako da uglavnom zanemarujem takve misli). Jer npr. kad trebaš iznenadno ostati duže recimo pola sata, u plaću ti zaračunaju i tih pola sata Very Happy
Istinabog da je tih pola sata iznos jedne kave Very Happy ali meni je srce na mjestu samo zbog principa.

Filip je jedna velika crnomanjasta osoba kraj koje staneš i samo od dvije razmijenjene rečenice s njim dobiješ boost pozitivne energije Very Happy

21da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Thu Feb 04, 2010 6:22 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

fishcrap (citat):@magnificent one: mislim da si ti napisao da te zanima okultno.. Very Happy proučavaš nešto baš ili ti je zanimljivo ovako kao pojam Very Happy?

da, zanima me okultno opcenito, ne bas da proucavam pa da sad mogu pisat elaborate na tu temu, al volim takvu tematiku... al bi se dalo prokomentirat, kad nadjem vremena... btw, jos neke teme nisam uspio procitat na forumu Neutral

22da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Thu Feb 04, 2010 7:04 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Okultno će nam, mislim, bit pod "Alternativa", samo nismo niš do sada pisali osim o reinkarnaciji....

Pa hajde ti otvori neku temu, tj. nešto što ti je zanimljivo, nema veze ako o tome ne znaš puno, ali bi recimo htio znati, pa pitaj šta drugi znaju o tome i tako ćemo počet s okultnim Smile

23da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Thu Feb 04, 2010 7:08 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

the magnificent one (citat):
fishcrap (citat):@magnificent one: mislim da si ti napisao da te zanima okultno.. Very Happy proučavaš nešto baš ili ti je zanimljivo ovako kao pojam Very Happy?

da, zanima me okultno opcenito, ne bas da proucavam pa da sad mogu pisat elaborate na tu temu, al volim takvu tematiku... al bi se dalo prokomentirat, kad nadjem vremena... btw, jos neke teme nisam uspio procitat na forumu Neutral

Misliš nisi stigao? Jer članovi mogu čitati sve teme, za goste to nije tako, namjerno sam zabranila intimnije teme za širu publiku.

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

24da ja malo pohvatam stvari Empty Re: da ja malo pohvatam stvari Thu Feb 04, 2010 7:23 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

da, nisam stigao... ne provodim ja toliko vremena tu da to mogu sve pohvatat...

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 1/1]

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu