U povjerenju
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
U povjerenju

'Great minds discuss ideas; average minds discuss events; small minds discuss people.' E. Roosevelt


You are not connected. Please login or register

Filozofija zivota

+5
Sartrum
degenerik
Miss Wiseass
Rusty
Luj XIV
9 posters

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Go down  Poruka [Stranica 7/7]

151Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Sun Feb 07, 2010 8:46 pm

Miss Wiseass

Miss Wiseass
Plavi pojas
Plavi pojas

Luj XIV (citat):pale blue dot je moja himna, vec sam dosadan postao sa time, stalno ga postam negdje Very Happy

Panteist. study

https://u-povjerenju.bosnianforum.com

152Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Mon Feb 08, 2010 1:21 am

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

Domina (citat):I ne kužim kad smo tu postali besmisleni tokom ove rasprave. Meni se baš činilo da nam je ovo najsmislenija rasprava dosad, s manjim odstupanjima u liku 'Dalmatinca' i mog malog provociranja s citatima iz Pisama. No, možda sam ja besmislena, pa zato... cherry

Slažem se, samo sad nisam baš od vremena da raspravu nastavim. Pa nema veze, kome je dosta, uvijek se može isključiti i baciti povremeno oko da vidi jesmo li prešli na nešto drugo rabbit

153Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Mon Feb 08, 2010 1:31 am

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

netko ima utorak ispit... ostavi se religije, ili zelis dozivjet kako ateist moli Boga u kriznoj situaciji? XD
a ni to te nece spasit...

154Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Mon Feb 08, 2010 11:39 am

Luj XIV

Luj XIV
Narančasti pojas
Narančasti pojas

[quote]
Panteist. study[code]

Ja sam ti ekonomican vjernik, vjerujem u ono sto mi najvise odgovara sunny

Imam sve Bogove na raspolaganju, drzim ih kao karte u rukavu. Kada me u ducanu sjebu za par kuna bacim kletvu Thoru, kad prodjem preko mrtvoga kanala bacim koji predmet dolje da se zahvalim nimfama za prelaz preko rijecice, kada se uspijem prosvercat u busu zahvalim hermesu. Doma imam oltar zlatne Afrodite, svaki dan koju svijecu zapalim i laganu zrtvu prinesem.

king

155Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Mon Feb 08, 2010 1:57 pm

Aredhel

Aredhel
Zeleni pojas
Zeleni pojas

[quote="Luj XIV"]

Panteist. study[code]

Ja sam ti ekonomican vjernik, vjerujem u ono sto mi najvise odgovara sunny

Imam sve Bogove na raspolaganju, drzim ih kao karte u rukavu. Kada me u ducanu sjebu za par kuna bacim kletvu Thoru, kad prodjem preko mrtvoga kanala bacim koji predmet dolje da se zahvalim nimfama za prelaz preko rijecice, kada se uspijem prosvercat u busu zahvalim hermesu. Doma imam oltar zlatne Afrodite, svaki dan koju svijecu zapalim i laganu zrtvu prinesem.

king

Ti si Blaise Pascal sunny

156Filozofija zivota - Page 7 Empty Re: Filozofija zivota Mon Feb 08, 2010 7:09 pm

the magnificent one

the magnificent one
Narančasti pojas
Narančasti pojas

[quote="Luj XIV"]

Panteist. study[code]

Ja sam ti ekonomican vjernik, vjerujem u ono sto mi najvise odgovara sunny

Imam sve Bogove na raspolaganju, drzim ih kao karte u rukavu. Kada me u ducanu sjebu za par kuna bacim kletvu Thoru, kad prodjem preko mrtvoga kanala bacim koji predmet dolje da se zahvalim nimfama za prelaz preko rijecice, kada se uspijem prosvercat u busu zahvalim hermesu. Doma imam oltar zlatne Afrodite, svaki dan koju svijecu zapalim i laganu zrtvu prinesem.

king

dobra ti je ta, dobra Very Happy

Sponsored content



Na vrh  Poruka [Stranica 7/7]

Idi na stranicu : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

Permissions in this forum:
Ne možete odgovoriti na teme ili komentare u ovom forumu